close
تبلیغات در اینترنت
نتایج راء 4 جولای 2011 - WWE RAW Results


عنوان عکس اسلایدر عنوان عکس اسلایدر عنوان عکس اسلایدر

آخرين ارسال هاي تالار گفتمان

نویسنده:
تاریخ: سه شنبه 14 / 4 / 1390
بازدید: 440

نتایج دابلیو دابلیو ای راء 4 جولای 2011:

شوء این هفته راء بامداد امروز به وقت ایران از شبکه USA روی آنتن رفت. شوء این هفته استثنائا هفته گذشته برگزار و ضبط شده بود. در این شوء که در لاس و گاس برگزار شده بود، نامبر وان کنتندر جدید مشخص شد اما استوری جان سینا و سی ام پانک با دخالت وینس مکمن همراه شد و شرایطی برای بازی قهرمانی WWE در مانی این د بنک گذاشته شد که احتمال اخراج جان سینا هم وجود دارد! در ادامه مطلب هم اکنون می توانید شاهد مشروح نتایج باشید:

 

جهت مشاهده و دریافت تصاویر و عکس های مسابقات راء 4 جولای 2011 بصورت کامل به ادامه مطلب مراجعه نمایید

عکس های راء 4 جولای 2011: بصورت کامل

لینک دانلود (لینک مستقیم) ..................................... حجم: 5.21 مگابایت | تعداد : 137 قطعه

لینک دانلود  لینک کمکی ......................................... حجم: 5.21 مگابایت | تعداد : 137 قطعه

 

پروموی ابتدای شوء:

در ابتدی شوء، موزیک جان سینا زده شد و او وارد رینگ شد. سینا کمی درباره پانک صحبت کرد و از صحبت های وی انتقاد کرد. وی گفت: پانک نباید آن حرف ها را میزد و همین حرف ها موجب محرومیت وی از بازی در مانی این د بنک شده است! پانک باید به طور کامل از WWE پاک شود. سینا در ادامه گفت: می دانم که این شوء، یک شوء PG است و چه چیزهایی را نمی توان به زبان آورد! گفتن این صحبت ها به وسیله پانک کار خوبی نبود ولی چیز اشتباهی در آن نبود! در ادامه سینا به دنیل برایان اشاره کرد و گفت: برایان به دلیل خشونت های زیاد از کمپانی اخراج شد و حتی پلاکارد های وی هم ضبط شد ولی پانک به دلیل فقط یک سری حرف اخراج شده! من هم میخواهم بدانم که اگر از خط قرمز رد شوم، چه اتفاقی برایم می افتد! سینا در پایان گفت: وینس مکمن، امشب در رینگ حاضر خواهد شد و به این صحبت ها جواب خواهد داد. من نیز درخواست بازی با پانک در مانی این د بنک را دارم!


مسابقه اول: دیواس تگ تیم مچ .................................. برنده مسابقه:
کلی کلی و ایو تورس
» در این بازی، تیم کلی کلی و ایو تورس در مقابل بلا توئینز قرار گرفتند.
در پایان این ایو بود که با اجرای فینیشر خود روی بری موفق شد تیم خود را برنده بازی کند.

مسابقه دوم: تگ تیم مچ 4 نفره ................................. برنده مسابقه:
مک گیلیکاتی و اوتانگا
» در این بازی نیز دو عضو نکسوس در برابر سانتینو مارلا و ولادمیر کازلاو مسابقه دادند.
بعد از پرت کردن حواس مارلا توسط اوتانگا در هنگام زدن کبرا، این مک گیلیکاتی بود که نک بریکر را به مارلا زد و برنده شد.

مسابقه سوم: جک سواگر در مقابل سارجنت اسلاتر .......... برنده مسابقه:
جک سواگر
سواگر پس از رهایی از سابمیشن کبرا کلاچ، توانست با یک اسپلش زیبا برنده بازی شود.
» پس از پایان بازی، سواگر، انگل لاک را اجرا کرد اما ایوان بورن به رینگ آمد و هال اف فیمر کمپانی را نجات داد.

مسابقه چهارم: دلریو در مقابل آرتروث در مقابل میستریو ...... برنده مسابقه:
آلبرتو دلریو
» این بازی نامبر وان کنتندر برای کمربند قهرمانی WWE بود.
میستریو موفق شد 619 و اسپلش را روی آرتروث بزند اما دلریو اجازه کاور به او را نداد و با اجرای کراس آرم بریکر، میستریو را مجبور به تپ اوت کردن کرد.

پروموی ویکی گوئررو:
ویکی مشاهده می شود که می گوید که امروز تولد آمریکاست ولی وقتی که دالف زیگلر، قهرمان کمربند ایالات متحده است، پس تولد وی هم محسوب می شود! همه در حال خواندن شعر تولدت مبارک هستند که در اینجا زیگلر کمی از خود تعریف کرد و گفت: دیگر کسی مانند وی را در رینگ نخواهید دید! در اینجا کوفی کینگستون به جمع اضافه شد و به زیگلر گفت: بدون ویکی نمی توانم تو را شکست بدهم! کوفی، زیگلر را هل داد و زیگلر نیز به ویکی برخورد کرد و ویکی نیز به وسط کیک جشن تولد افتاد!!

مسابقه پنجم: د میز در مقابل الکس رایلی ..................... برنده مسابقه:
الکس رایلی
میز که در آستانه پیروزی بود، برای اجرای بک بریکر رفت که ناموفق بود و رایلی اسلاید مخصوص خودش را زد و برنده شد.
» پس از پایان بازی، میز به شدت به رایلی حمله ور شد و تا بیش از پیش مورد بووو تماشاگران قرار بگیرد!

مین اونت
پروموی مکمن و سینا:

در مین اونت، موزیک وینس مکمن زده شد و وی وارد رینگ شد. مکمن گفت: پانک لایق این اخراج بود و اگر تماشاگران نیز جای وی بودند، حتما این کار را انجام می دادند! پانک لایق بودن روی پوستر و کاور ها نبود و وی به خاطر اینکه یک ولگرد بود، اخراج شد! در اینجا موزیک جان سینا زده شد و وی نیز به رینگ آمد. سینا در ابتدا به دفاع از پانک پرداخت ولی مکمن گفت که خود پانک باعث شد که از کمپانی اخراج شود. سینا گفت: پانک فقط حرف های خودش را زد و از مکمن پرسید: به ازادی بیان اعتقاد داری؟ مکمن پاسخ داد: این دلیلی است که هنوز میکروفون تو دارد کار میکند! سینا گفت: تو یک مبارز بودی و کارهایی چون کنار زدن ترنر کردی، ولی چه اتفاقی برای آن مبارز افتاده است؟ اگر واقعا دیگر حس مبارزه طلبی را نداری، باید از کار کنار بروی! مکمن ناراحت شد و گفت: نمیخوام ریسک بکنم و پانک با کمربند قهرمانی کمپانی من در کمپانی های دیگر قدم بزند و باعث خجالت من شود! سینا گفت: تضمین نمیکنم که برنده مسابقه شوم ولی این مسابقه باید انجام شود. من به عنوان یک هوادار میگم که این مسابقه میتواند به عنوان پر هیجان ترین مسابقه سال و حتی بهترین مسابقه سال باشد! سینا گفت: اگر من نیز بر علیه تو حرف بزنم، اخراج خواهم شد؟ مکمن پاسخ داد: مثل هالک هوگان نباش و این کارها را جلوی مردم انجام نده! سینا گفت: کاری که هواداران می خواهند را انجام بده که مکمن گفت: کمپانی خودم است و اهمیتی به مردم نمی دهم! سینا، کمربندش را در دستش گرفت و گفت: این چیزی نیست که به خاطرش قرارداد بستم و می دانم که برایش جایگزین پیدا خواهد شد. وی ادامه داد: به این دلیل در کمپانی ماندم که فکر می کردم که این کمربند یک معنائی دارد ولی اگر پانک نمیتواند با این که امتیازش را کسب کرده، سر این عنوان مسابقه دهد پس دیگر این کمربند معنائی ندارد! در این لحظه سینا کمربند را به مکمن داد و رینگ را ترک کرد و تماشاگران به شدت وی را تشویق کردند. مکمن عصبانی شد و از سینا خواست که صبر کند. مکمن به سمت استیج رفت و کمربند را به سینا داد و گفت: سی ام پانک مجددا برخواهد گشت و در مانی این د بنک مسابقه خواهد داد اما اگر پانک با کمربند WWE بخواهد شیکاگو را ترک کند: جان سینا، تو اخراجی!
» شوء در حالی که سینا ماتش برده، به پایان رسید!

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

این نظر توسط امير در تاریخ 1390/4/16 و 14:12 دقیقه ارسال شده است

امير

سلام رفيق وبت خيلي توپه دوست عزيز اگه ميخواي مسابقه هاي رسلمنيا 28 همراه با عكس هر مسابقه ببيني يا اگه ميخواي دانلود مسابقات راو واسمك دان جديد همراه با عكس در حين بازي داشته باشي يا اگه ميخواي دو پوستر از سامر اسلم 2011 يا 2 پوستر از ماني اين دبنك 2011 داشته باشي و اگه ميخواي جديد ترين عكس هارو ببيني بيا بهamirseifi.blogfa.com

راستي رفيق براي اين كه بياي وبم بايد فيلتر شكن داشته باشي اگه هم نداشته باشي باز ميتوني بياي ولي يه زره قالبو برات بد نشون ميده هر موقعه تشريف اوردين وبم فيلتر شكن خودتونو فعال كنين

این نظر توسط امیرجم در تاریخ 1390/4/15 و 23:37 دقیقه ارسال شده است

امیرجم

سلام من از وبلاگت خوشم اومد .
لطفا منو لينک کن . يه سري به وبلاگم هم بزن و
نظر بده و بگو با چه اسمي لينکت کنم . منو با اسم
عکس کشتي کج لينک کن.......دمت گرم .


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی