close
تبلیغات در اینترنت
نتایج کامل مسابقات راو ۶ فوریه – Raw 6 February Full Results


امروز: پنجشنبه 06 اردیبهشت 1397
عنوان عکس اسلایدر عنوان عکس اسلایدر عنوان عکس اسلایدر

آخرين ارسال هاي تالار گفتمان

نویسنده:
تاریخ: دو شنبه 24 / 11 / 1390
بازدید: 1242

 

شو راو دیشب در اکلاهاما سیتی برگزار شد و طی آن ۵ مسابقه ی زیبا از جمله یک مسابقه ی ۶نفره بین اعضای حاضر در الیمینیشن چمبر انجام شد. همچنین تریپل اچ جواب خود را به چلنج آندرتیکر در راو هفته ی گذشته داد. در انتها نیز شاهد چیزی مانند ترور دیوای پرطرفدار کمپانی یعنی ایو تورس توسط کین بودیم . برای دیدن نتایج کامل مسابقات راو این هفته و همچنین شرح پرومو ها لطفا به ادامه مطلب بروید..

پروموی ابتدای شو: پس از اعلام مین اونت امشب که یک مسابقه ی شش نفره بود تریپل اچ به استیج آمد . او ابتدا صحبت هایی راجب به اخراج جان لورینایتیس کرد. اما اینطور که مشخص است لورینایتیس توسط بورد آف دایرکشن حمایت می شود. سپس صحبت هایش راجب به چلنج آندرتیکر انجام داد. تریپل اچ چلنج آندرتیکر برای بازی شان در رسلمنیا ۲۸ را رد کرد و گفت که این جریان تمام شده است. سپس آهنگ آندرتیکر زده می شود و پس از لحظاتی این حرف توسط ددمن گفته می شود: چیزی که مال من است را به من بده. انتقام!!! در اینجا بود که تریپل اچ فهمید که یک شانس دیگر برای ختم رکورد بردهای متوالی آندرتیکر در رسلمنیا را دارد.

.

مسابقه ی اول:بیگ شو در برابر دنیل برایان:………….برنده مسابقه: بیگ شو

با آغاز مسابقه ای جی دوست دنیل برایان نیز به کنار رینگ می آید. با آغاز بازی بیگ شو به راحتی دنیل برایان را به گوشه ی رینگ پرت می کند و چیزی مانند ورلد استرانگ اسلم را اجرا می کند و سپس او را به بیرون رینگ پرت می کند. با ورود دوباره ی به رینگ برایان با گرفتن یک پای بیگ شو یک والز آف جریکوی نصفه انجام می دهد ولی بیگ شو خود را آزاد میکند. درگیری این دو به بیرون رینگ کشیده می شود. هنگامی که بیگ شو قصد حمله به برایان را دارد ای جی قصد داشت بار دیگر مانع این کار شود . سپس برایان حمله می کند و نزدیک بود که ای جی دوباره توسط بیگ شو مصدوم شود. در همینجا برایان دست ای جی را می گیرد و به سمت اینترانس آرنا می رود  و در انتها میکروفون را می گیرد و می گوید:  تو دیگر چه جور ترسو و هیولایی هستی!

.

پروموی کوتاه: در این پرومو یکی از رانندگان لیگ ماشین سواری ناسکار آمریکا یعنی کارل ادواردز آمد و گفت که رهبر سنیشن یعنی جان سینا استارتر افتخاری دیتونا ۵۰۰ خواهد بود.

.

مسابقه ی دوم: شیمس در برابر دیوید اوتانگا:………..برنده ی مسابقه: شیمس

برنده ی رویال رامبل ۲۰۱۲ در برابر مشاور لورینایتیس یعنی اوتانگای وکیل قرار گرفت . ابتدا دیوید اوتانگا وارد شد و از هواداران خواست که به همراه او برای امنیت جان لورینایتیس دعا کنند. سپس جاستین رابرتز اعلام کرد که تریپل اچ تصمیم گرفته است که اوتانگا باید همین الان با شیمس بازی کند.

شیمس خیلی سریع وارد شد و اوتانگا فرصت در آوردن پیراهنش را هم پیدا نکرد! در این بازی کوتاه شیمس خیلی راحت با یک بروگ کیک و کاور پیروز شد.

.

پروموی سی ام پانک و کریس جریکو: جریکو ابتدا وارد شد و پس از یک ماه سکوت بالاخره لب به سخن باز کرد. او گفت که پایان دنیا فرا رسیده است. سپس گفت که یک ماه سکوت کردن او به دلیل سرکار گذاشت و ترول کردن شما بود. سپس سی ام پانک را به رینگ فراخواند. ناگهان آهنگ پانک پخش شد و او میان تشویق شدید هواداران وارد آرنا شد. پانک وارد شد و بدون زدن هیچ حرفی تنها تایتل قهرمانی اش را بالا گرفت. سپس با جریکو فیس تو فیس شد و خیلی آرام از رینگ خارج شد. جریکو فریاد شد: وقتی دارم با تو حرف می زنم به من نگاه کن. اما پانک بدون هیچ حرفی در حالی که همچنان تایتل خود را بالا گرفته بود به بک استیج رفت.

.

مسابقه ی سوم: رندی اورتون و گریت کالی در برابر وید برت و کودی رودز:……….برنده مسابقه: رندی اورتون و گریت کالی

پس از آغاز این مسابقه ی تگ تیم که هر ۴ استار آن از اسمکداون بودند ابتدا رندی اورتون با کودی رودز درگیر شدند. اما هردو با تگ به بیرون رفتند. گریت کالی چند کلوزلاین به برت زد و با اورتون تگ کرد. سپس برت با کودی تگ کرد. اورتون پس از زدن یک دی دی تی قصد زدن ار کی او به کودی را داشت. اما کودی یک ضربه به او زد و او با کالی تگ کرد. کالی با کاور رودز پیروز شد.

پس از بازی اورتون با کالی فیس تو فیس شد. کالی قصد حمله را داشت که اورتون خیلی سریع یک  ار کی او به کالی زد و سپس خوشحالی کرد.

.

مسابقه ی چهارم: دیواس تگ:………….برنده مسابقه : کلی کلی و ایو تورس و تامینا و آلیشیا فاکس

در این مسابقه ی ۴ به ۴ دیواس کلی کلی و ایو تورس و تامینا و آلیشیا فاکس در برابر بث فینیکس و ناتالیا و بلا تویینس قرار گرفتند. بازی را ایو و فینیکس شروع کردند. با تگ فینیکس با بری بلا او به ایو حمله کرد.  پس از درگیری دیوا ها بیرون رینگ تامینا با یک اسپلش روی نیکی بلا او را کاور کرد و  پیروز شد. بث فینیکس نیز بیرون رینگ لبخندی به لب داشت! احتمالا باید شاهد استوری جدید فینیکس و بلا تویینس باشیم.

.

پروموی لورینایتیس: جان لورینایتیس اعلام کرد که جان سینا و کین در پی پی وی الیمینیشن چمبر یک مسابقه ی آمبولانس دارند. همچنین اعلام کرد که شاون مایکلز در شو راو هفته ی بعد حضور خواهد داشت.

.

مسابقه ی پنجم: مسابقه ی شش نفره:………….برنده مسابقه: کریس جریکو

در این مسابقه افراد حاضر در الیمینیشن چمبر راو در برابر یکدیگر قرار گرفتند. درگیری جریکو و پانک نیز با توجه به پروموی امشب آن ها بسیار جالب توجه بود. افراد حاضر عبارتند از: د میز. کوفی کنگستون . کریس جریکو . سی ام پانک . آر تروث و دالف زیگلر. با آغاز بازی ابتدا پانک با کوفی و میز درگیر شد. پس از گذشت مدتی آرتروث با کمک پزشکان به بک استیج انتقال داده شد. به نظر می رسد مصدومیت او دوباره باعث مشکلاتی برای او شده است. در لحظاتی که همه جز پانک جریکو را می زدند آرتروث بار دیگر وارد شد و شروع به زدن کیک های متوالی به جریکو کرد. پس از مدتی کوفی یک اسپلش را روی جریکو انجام داد. جریکو نیز خیلی سریع والز آف جریکو را روی کوفی قفل کرد. اما پانک یک رانینگ نی را به پشت سر جریکو زد. سپس پانک با زیگلر درگیر شد که پانک توسط او به کنار میز گزارشگران پرت شد. جریکو نیز از این فرصت استفاده کرد و با کاور زیگلر پیروز این مسابقه شد.

جریکو پس از بازی کمربند قهرمانی پانک را روی شانه ی خود انداخت و وسط رینگ نشست.


برچسب ها : ,,,,,,,

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

این نظر توسط هر روز آخرین خبر استخدامی را برات اس ام اس میفرستیم در تاریخ 1393/10/9 و 4:10 دقیقه ارسال شده است

هر روز آخرین خبر استخدامی را برات اس ام اس میفرستیم

سلام وقت بخیر

اگه تمایل داری هر روز آخرین اخبار استخدامی شرکت ، سازمان های دولتی را دریافت کنی

می تونی به لینک زیر جهت فعال سازی بری

http://sms.mida-co.ir/newsletter/6/estekhtam

این نظر توسط دریافت پنل رایگان به همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 در تاریخ 1393/9/7 و 2:15 دقیقه ارسال شده است

دریافت پنل رایگان به همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005

باسلام خدمت شما مدیر عزیز

جهت ثبت نام پنل اس ام اس رایگان با همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 می توانید به آدرس

http://50005.mida-co.ir

مراجعه نمائید.

منتظر حضور گرمتون هستیم

mida-co.ir

این نظر توسط پیشنهاد یک کسب کار هوشمندانه در تاریخ 1393/8/26 و 1:25 دقیقه ارسال شده است

پیشنهاد یک کسب کار هوشمندانه

با سلام خدمت شما

این پیام احتمالا آینده ی تجاری شما را متحول خواهد کرد

شما می توانید با حداقل سرمایه ی اولیه ،

صاحب جامع ترین مرکز فروشگاهی و خدماتی شهرتان شوید

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت WWW.IBP24.ORG مراجعه نمایید

این نظر توسط سامانه پیامک در تاریخ 1393/7/2 و 1:36 دقیقه ارسال شده است

سامانه پیامک

با سلام خدمت شما مدیر محترم
شما می توانید با عضویت در طرح همکاری فروش پنل و خطوط پیامکی از بازدید کننده وبلاک خود درآمد کسب کنید
ابتدا وارد آدرس زیر شوید و مراحل ثبت نام رو کامل نمائید
http://sms.mida-co.ir/hamkar
سپس وارد پنل کاربری شوید و از قسمت شبکه فروش و بازاریابی کد های مربوط به فروش پنل را در سایت خود قراردهید بعد از معرفی هر کاربر به شما 25 درصد سود فروش داده می شود
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمائید
mida-co.ir
info@mida-co.ir

این نظر توسط سامانه پیامک در تاریخ 1393/4/20 و 3:57 دقیقه ارسال شده است

سامانه پیامک

با سلام خدمت شما مدیر محترم

برای داشتن یک سامانه حرفه ای و رایگان همین حالا اقدام نمائید. سامانه sms5002.ir به شما یک پنل پیامک کاملا اختصاصی رایگان می دهد با این سامانه پنل ارتباطی جدیدی بین سایت و کاربران خود آغاز کنید. برای فعال سازی همین حالا اقدام نمائید.

جهت ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمائید

sms5002.ir/register.php

این نظر توسط رزرو هتل با 50 درصد تخفیف در تاریخ 1392/2/25 و 15:59 دقیقه ارسال شده است

رزرو هتل با 50 درصد تخفیف


رزرو هتل شیراز ، کیش ، قشم ، مشهد و تمام نقاط با 50 درصد تخفیف

لینک رزرو هتل بشه به egardesh.com

شماره تماس : 021-44151435 و 44155227-021مشاهده اطلاعات بیشتر در www.egardesh.com

سامانه رزرواسیون مهر

راحت ، ارزان و با اطمینان خرید کنید

این نظر توسط مهاجرت ويزا تور مسافرت صرافي در تاریخ 1391/8/9 و 22:11 دقیقه ارسال شده است

مهاجرت ويزا تور مسافرت صرافي

پيشنهاد ويژه مدير وبلاگ به بازديد كنندگان:سايت مجله خبري ايراني مهاجريست بهترين سايت اطلاع رساني از آخرين اخبار و مقالات و بانك اطلاعات در ضمينه هاي:

1. راهنماي مهاجرت, شرايط مهاجرت و دريافت ويزا

2. معرفي تورهاي مسافرتي معتبر

3. معرفي صرافي هاي معتبر

4. معرفي مراكز اقامتي, هتلها, مراكز خريد و جاذبه هاي توريستي تمام كشورها

5. راهنماي اخذ بورس تحصيلي رايگان از كشورها

6. معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري داخلي و خارجي

و هزاران مطلب و اخبار به روز در ارتباط با صنعت گردشگري و توريسم, آموزش, تجارت و ... در اختيار بازديدكنندگان قرار ميدهد.حتما از اين سايت جذاب بازديد نماييد.

WWW.MOHAJERIST.COM

این نظر توسط رضا در تاریخ 1390/12/29 و 3:15 دقیقه ارسال شده است

رضا

الو


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی