close
تبلیغات در اینترنت
نتایج تی ان ای ایمپكت 14 آپریل 2011 - TNA Impact Results


عنوان عکس اسلایدر عنوان عکس اسلایدر عنوان عکس اسلایدر

آخرين ارسال هاي تالار گفتمان

نویسنده:
تاریخ: دو شنبه 29 / 1 / 1390
بازدید: 231

http://www.forum-wwebest.ir/p/tna%20_%20new%20_%20wwebest.com.jpg


نتایج تی ان ای ایمپکت 14 آپریل 2011:

آخرین شوء TNA قبل از پی پی وی بزرگ لاك داون، بامداد جمعه گذشته از شبكه كابلی Spike HD پخش شد. در شوء این هفته آخرین مسابقات بزرگترین پی پی وی TNA اعلام و مشخص شد كه در ادامه مطلب می توانید مسابقاتی كه قرار است برگزار شود را مشاهده نمائید. همچنین در شوء این هفته خبری از جف هاردی نشد تا او عملا لاك داون را از دست بدهد. با هم مشروح نتایج این هفته را در ادامه مطلب مرور می كنیم
پروموی ابتدای شوء:
در ابتدای شوء، موزیك مستر اندرسون زده شد و او وارد رینگ شد. اندرسون شروع به صحبت هایی كرد و از قهرمانی خود در لاك داون گفت. در ادامه اندرسون، بیشتر درباره هالك هوگان صحبت كرد و او را مقصر ناكامی های چند وقت اخیر خود دانست كه در ادامه هوگان هم به رینگ آمد و اندرسون را یك خیال باف و داستان نویس ماهر معرفی كرد! در ادامه كار به جائی كشید كه اندرسون به هوگان بی احترامی كرد و هوگان به همراه بالی ری به شدت به اندرسون حمله كردند و اندرسون توانست فرار كند.

مسابقه اول: كریسمون در مقابل داگلاس ویلیامز در مقابل اورلاندو جوردن در مقابل جسی نیل
یك فتال فور وی مچ، عنوان نخستین بازی ایمپكت این هفته بود. در كنار رینگ نیز، اسكات استینر، مگنوس، اریك یانگ و شینون مور حضور داشتند و چندین بار در بازی دخالت كردند. بازی آغاز شده و استارها با هم درگیر شده اند. در صحنه ای ویلیامز موفق شد كه ترنس آروند را روی جوردن اجرا كند اما در كاور موفق نبود. ویلیامز و جوردن به شدت با هم درگیر بودند كه و ویلیامز برای زدن فینیشر خود رفت كه جوردن، آن را تبدیل به كلوسلاین كرد اما در كاور موفق نبود. در پایان درگیری ها افزایش یافت و یك بیگ كلوسلاین زیبا از ویلیامز به مگنوس، جوردن و یانگ زده شد و او برای زدن فینیشر خود رفت اما جوردن بدل كرد و گندر بندر را روی وی اجرا كرد و برنده بازی شد. این پیروزی در حالی به دست آمد كه درگیری نیل و كریسمون به جایگاه تماشاگران كشیده شده بود.
برنده مسابقه: اورلاندو جوردن

مسابقه دوم: مت هاردی در مقابل كازاریان
در كنار رینگ، دو گروه ایمورتال و بیر مانی نیز حضور داشتند. این بازی با دخالت های بیجاه ریك فلیر نیز همراه بود اما او در هر بار مورد حمله بیر مانی قرار گرفت. كاز در همان ابتدا، هاردی را رول آپ كرد اما موفق نبود. در ادامه كاز موفق شد كه یك هنگینگ نك بریكر را به هاردی بزند. حالا مت برای زدن توئیست آف هیت رفت كه كاز آن را تبدیل به بك ساید كرد اما باز هم در كاور موفق نبود. در ادامه هاردی به بازی برگشت و اسپرینگ بورد دراپ كیك را اجرا كرد اما توفیقی در كاور نداشت. در پایان كاز برای زدن فینیشر خود رفت كه هاردی توانست سابمیشن آیس پیك را روی او اجرا كند و كاز نیز تپ اوت كرد و بازنده بازی شد.
برنده مسابقه: مت هاردی

مسابقه سوم: تگ تیم 6 نفره
پیش از این بازی، مدیسون راین و تارا در مورد میكی جیمز صحبت كردند كه جیمز در ادامه به رینگ رفت و در مورد بازی در لاك داون صحبت كرد و خود را قهرمان جدید خواند! در مسابقه سوم، د پاپ، جف جارت و هرناندز در مقابل كورت انگل، ساموآ جو و مت مورگان قرار گرفتند. بازی بسیار زیبایی را شاهد بودیم و البته طولانی! در صحنه ای جو یك پاور اسلم بسیار قدرتمند به جارت زد اما در عین ناباوری در كاور موفق نبود. در ادامه مورگان و هرناندز با هم درگیر شدند كه یك كلوسلاین از مورگان زده شد ولی در ادامه د پاپ به بازی رفت در حالی كه حواس داور نبود، با پنجه بوكس یك ضربه به مورگان زد و تیم خود را برنده بازی كرد.
برنده مسابقه: د پاپ، جف جارت و هرناندز

پروموی ایمورتال:
در ادامه شوء، گروه ایمورتال به همراه هالك هوگان و اریك بیشاف به رینگ رفتند و پرومویی را اجرا كردند. بیشاف، راب ون دام را به رینگ دعوت كرد و او نیز آمد. بیشاف و هوگان كمی صحبت با RVD كردند و گفتند كه اشتباهی كه اندرسون كرد را نباید او مرتكب شود كه در وسط صحبت های آنها، استینگ، قهرمان كمربند سنگین وزن تی ان ای به رینگ رفت و گفت: راب ون دام در صورتی قهرمانی تایتل خواهد شد كه من مرده باشم! در ادامه ایمورتال، رینگ را ترك كردند و استینگ یك دیس دراپ به بیشاف زد و هوگان هم در حال التماس كردن به استینگ است!

مسابقه چهارم: ابیس در مقابل جیمز استورم
در این بازی، ابیس از موزیك ورودی جدید خود استفاده كرد! بازی آغاز شد و در ابتدا كنترل بازی در دست استورم بود و در ادامه او موفق شد كه یك فلائینگ كراس بادی زیبا را به ابیس بزند اما در كاور موفق نبود. در ادامه یك بك استبر از استورم زده شد اما ابیس به بازی برگشت و یك چوك اسلم به استورم زد ولی در پین ناموفق بود. در پایان ابیس موفق شد كه بلك هول اسلم را روی استورم اجرا كند و پیروز بازی لقب بگیرد.
برنده مسابقه: ابیس

پروموی ناك اوتس ها:
در ادامه شوء، ناك اوت های تی ان ای به رینگ رفتند و در ابتدا ولوت اسكای به رینگ رفت و صحبت هایی را درباره لاك داون انجام داد و در ادامه آنجلینا لاو را به رینگ دعوت كرد و او نیز آمد. اما لاو در همان ابتدای ورودش به رینگ، ناگهان یك اسپیر به اسكای زد و مشغول زدن او شد! در ادامه لاو، اسكای را روی یك صندلی پرت كرد و وینتر به استادیوم رفت و جلوی او را گرفت و با خود به بیرون خارج كرد.

مسابقه پنجم: مستر اندرسون در مقابل گروه ایمورتال
یك مسابقه گانلت مچ، عنوان بازی مین اونت ایمپكت این هفته بود. در ایمورتال نیز، گانر، مورفی، راب تری و بالی ری حضور و مسابقه دادند. بازی آغاز شده است و اندرسون در همان ابتدای بازی توانست یك میك چك به مورفی بزند و او را حذف كند. اندرسون در حال درگیری با تری است كه تری برای زدن پاور اسلم رفت كه اندرسون این را هم تبدیل به میك چك كرد و تری را هم حذف كرد. گانر، آخرین نفر بود كه با اندرسون درگیر شده بود و نسبتا بهتر از بقیه بازی كرد و یك نك بریكر قوی را به اندرسون زد اما در كاور موفق نبود. در ادامه این اندرسون بود كه توانست سومین میك چك را هم این بار به گانر بزند و او را هم حذف كند. بالی ری در حال زدن اندرسون است و به شدت به او حمله كرده است و توانست فینیشر خود را نیز به اندرسون بزند اما اندرسون از كاور بیرون آمد! بازی به جائی كشیده شد كه استینگ در آن دخالت كرد و از اندرسون محافظت كرد! ناگهان ابیس به رینگ آمد و از پشت قصد حمله به استینگ را داشت كه استینگ با چوب مخصوص خود به او و بالی ری زد و باعث فرار همه از رینگ شد! در همین لحظه نیز شوء ایمپكت این هفته به پایان رسید.
برنده مسابقه: بدون برنده

ریتینگ ایپمكت این هفته:
شوء این هفته تی ان ای ایمپكت كه 14 آپریل برگزار و پخش شد، توانست با 1.5 میلیون بیننده، ریتینگ 1.14 را به دست آورد كه نسبتا ریتینگ خوبی است.

-----------------------------------


پی پی وی لاك داون 2011:
اما با برگزاری شوء این هفته ایمپكت كه مشروح اتفاقات این هفته را در بالا مطالعه كردید، مسابقات بزرگترین پی پی وی سال كمپانی TNA تكمیل شد. پی پی وی تی ان ای لاك داون، بامداد دوشنبه به وقت ایران، 18 آپریل در فلوریدا برگزار خواهد شد كه برنامه مسابقات تعیین شده به شرح زیر است:

TNA World Title Triple Threat Steel Cage Match
 
Sting (c) vs. Mr. Anderson vs. RVD


 Lethal Lockdown Steel Cage Match
Team Immortal (Abyss, Ric Flair, Bully Ray, & Matt Hardy) vs. Team Fortune (Christopher Daniels, Beer Money, & Kazarian)


2/3 Falls Steel Cage Match
Kurt Angle vs. Jeff Jarrett


TNA Knockouts Title vs. Hair Match
Madison Rayne (c) vs. Mickie James


Steel Cage Match
The Pope vs. Samoa Joe

Hernandez vs. Matt Morgan

X-Division Xscape Steel Cage Match
Suicide vs. Amazing Red vs. Chris Sabin vs. Alex Shelley vs. Jay Lethal vs. Robbie E. vs. Jeremy Buck vs. Max Buck vs. Brian Kendrick


Fatal 4-Way Tag Team Steel Cage Match
Crimson & Scott Steiner vs. Ink, Inc. vs. British Invasion vs. Eric Young & Orlando Jordan


Pre-Show Steel Cage Match
Devon vs. Anarquia


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب

این نظر توسط عرفان در تاریخ 1390/1/29 و 16:56 دقیقه ارسال شده است

عرفان

سلام رفیق.چه خبر؟خوبی؟

این نظر توسط عرفان در تاریخ 1390/1/28 و 13:57 دقیقه ارسال شده است

عرفان

سلام.وبلاگ خیلی خوبی داری.من حاضرم تبادل لینک کنیم.اگه خواستی منو تو پیوند ها با نام ایرانلود**دانلود آهنگ** لینک بعد هم بهم خبر بده
آدرس وبلاگم:
http://iranload.rozblog.com


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی