close
تبلیغات در اینترنت
نتایج کامل ماندی نایت راء | 25 آوریل 2011 ( ویـژه درفت 2011 )


امروز: پنجشنبه 06 اردیبهشت 1397
عنوان عکس اسلایدر عنوان عکس اسلایدر عنوان عکس اسلایدر

آخرين ارسال هاي تالار گفتمان

نویسنده:
تاریخ: پنج شنبه 8 / 2 / 1390
بازدید: 331آغاز شوء با بتل رویال 20 نفره بین اسمکدان و راء

شوء با بتل رویالی 20 نفره بین برند اسمکدان و راء شروع میشه. در تیم گریت کالی، مارک هنری، شیمس، یوشی تاتسو، ایوان برن، دنیل برایان، سانتینو، کازلاف، تد دیبیاسی، میسون رایان و تیم اسمکدان بیگ شو، کین، برادوس کلی، کریس مسترز، هید اسلتر، ازکیل جکسون، وید برت، کودی رودز، درو مکینتایر و کوفی کینگستن بودند.

مسابقه سراسر هیجان بود و در نهایت 4 نفر باقی مونده بیگ شو و کوفی کینگستن از اسمکدان و میسون رایان و ایوان برن از راء بودند.ایوان برن اومد بره بالای طناب امکا گرفتار شد و بیگ شو پرتش کرد بیرون.بعد کوفی یه ضربه تو سر رایان زد و بیگ شو اونم انداخت بیرون.

برنده : تیم اسمکدان
اسمکدان یه انتخاب داشت و جان سینا به اسمکدان درفت شد .مصاحبه ی سینا

به نظر میرسه بچه ها کمی ناامید شدن از اینکه سینا در راء نیست و میره به اسمکدان.میریم به کامرشال ...

بعد از تبلیغات ما تاد رو می بینیم که با سینا مصاحبه ای داره و از سینا در مورد اکستریم رولز و اسمکدان سوال میکنه.سینا کمی در مورد اکستریم رولز حرف میزنه و میگه عنوان رو خواهم برد.بعد در مورد رفتن به اسمکدان حرفهایی میزنه که سرو کله د میز پیدا میشه.میز میگه تو اکستریم رولز از من میبازی و بعد دیگه من تو رو نمیتونم ببینم ! واسه اینکه میری اسمکدان .جنگ بین موریسن و آر تروف

متیوز و لالر در مورد این صحبت میکنن که اگر سینا تایتل رو ببره اون رو به اسمکدان میبره و .. که حالا مایکل کول میاد و میگه امشب یه بازی بین من و جیم راس برگزار میشه.در ادامه متیوز و جری لالر در مورد حرکت هفته ی پیش آر تروف حرف میزنن.

بعد از کلیپی که از آر تروف پخش شد خود آر تروف میاد به رینگ.بدون آهنگ وارد میشه.کمی صحبت میکنه و به مردم میگه.خفه شید.به شدت بووو میشه.در مورد موریسن حرف میزنه و میگه بخاطر هواداران باهاش بازی کردم.به تماشاگرا میگه لطفا ساکت باشید و همچنان بووو میشه.ناگهان موریسن از پشت به تروف حمله میکنه.جنگ شروع شده.دعوا به رمپ رسیده که بالاخره نیروهای امنیتی میان و موربسن رو عقب میکشن.این کار 3 بار تکرار شد و برای بار سوم به کامرشال رفتیم ...مسابقه دوم » ایو تورس مقابل لیلا

صحنه ی حمله ی میشل مک کول به لیلا رو از هفته ی پیش اسمکدان می بینیم.مک کول لحظاتی بعد میاد به رینگ.لیلا لباس آبی اسمکدان پوشیده.بازی شروع میشه.مک کول چند بار لیلا رو مسخره میکنه.بازم مایکل کول تو بازی دیـ.واها دخالت میکنه.حواس لیلا پرت میشه و ایو تورس سریع رول آپ میکنه و پیروز بازی میشه.قبل از اینکه درفت انجام بشه لیلا و میشل مک کول با هم درگیر شدن.

برنده » ایو تورس
راء به انتخاب داشت و ری مستریو به راء درفت شد.بک استیج

در بک استیج بعضی از ستاره های راء از حضور ری مستریو در راء خوشحال هستند.جیم راس رو می بینیم که خودش رو آماده میکنه.سپس به کامرشال میریم.

بعد از کامرشال تاد مصاحبه ای رو با کودی رودز داره و کودی میگه تو اکستریم رولز ری رو شکست میده و از این به بعد تو اسمکدان ما نقابدار جدیدی رو می بینیم.مسابقه سوم » کوفی کینگستن مقابل کینگ شیمس


در ابتدای بازی کنترل بازی دست شیمس هست.شولدر بلاک میزنه و کاور اما 2.شیمس سعی میکنه به کوفی حمله کنه اما کوفی جا خالی میده و شیمس به رینگ پست میخوره.سپس یه کراس بدای قشنگ از کوفی می بینیم و کاور اما 2.همر از کوفی اما شیمس با دبل اکس هندل برمیگرده.شیمس میخواد آیرش کراس رو بزنه اما کوفی نمیزاره.حالا شیمس میره برای بایسیکل کیک اما کوفی جا خالی میده و ترابل این پارادایس رو میزنه.کاور و پیروزی کوفی .

برنده : کوفی کینگستن
اسمکدان یه انتخاب داشت و رندی اورتـن به اسمکدان درفت شد .


برای دیدن نتیجه بقیه مسابقات به ادامه مطلب مراجعه نمایید

حضور رندی اورتـن در استیج

اسمکدان تا حالا جان سینا و رندی اورتن رو برای خودش کرده.موزیک رندی اورتـن زده میشه و اون به استیج میاد.به شدت تشویق میشه و به نظر میرسه خود رندی هم نسبتا خوشحال هست.میریم به کامرشال ...مسابقه چهارم » جیم راس مقابل مایکل کول ( همراه با جک سوئگر )

از کامرشال برمیگردیم و کول در رینگ هست.اون صدای WWE و با لقب سِر توسط تونی میشل خونده میشه.بوکرتی به جمع گزارشگران اضافه میشه.حالا جیم راس وارد میشه.جری لالر میز گزارشگری رو ترک میکنه و میره کنار رینگ برای جیم راس.بازی شروع میشه و کول مسخره کردن رو شروع میکنه.کول میره پایین و کلاه جیم راس رو برمیداره و میزاره سرش.

همچنان داره مسخره میکنه و کلاه رو زیر پاش میزاره.بالاخره جیم راس کول رو میگیره و اون رو به کرنر پرت میکنه.کول جیم راس رو بلند میکنه تا بادی اسلم بزنه اما جیم راس روی ول میوفته و چند پانچ میزنه.کول میره پایین اما جری لالر میره و میندازش تو رینگ تا چند تا پانچ دیگه از جیم راس بخوره.سوئگر میره و جری لالر رو میزنه.

میکوبش به دیواره کنار رینگ.بعد میره تو رینگ و جیم راس رو میزنه و بازی دی کیو میشه.برنده بازی جیم راس میشه.سوئگر تو پای جیم راس میکوبه.کول داره جیم راس رو مسخره میکنه.درگیری بین این دو گره بوجود میاد که در نهایت این جیم راس هست که تو رینگ باقی میمونه و جک سوئگر و کول میرن بیرون.ایمیلی میاد و متیوز میره تا بخونه.بازی اونها به tag team country whipping تغییر کرد.جیم راس و جری لالر از این شرط خوشحال هستن.

برنده : جیم راس با دی کیومصاحبه ی د میـز

در بک استیج اسکات استمفورد با میز و رایلی مصاحبه داره.میز میگه چیزی نیست که در موردش صحبت کنم.در مورد بازی اکستریم رولز یا تولد راک میخوای صحبت کنم.سپس د میز در مورد بازی یکشنبه آینده صحبت میکنه و میگه این درست نیست که من بدون اینکه پین بشم کمربند رو از دست بدم.اون میگه همه باید دعا کنن تا من به اسمکدان درفت نشم چون راء کنسل میشه.میریم به کامرشال ...

از کامرشال برمیگردیم و صحنه های بازی اورتـن و سی ام پانک از هفته ی پیش رو می بینیم که نکسوس تو بازی دخالت کردن ولی رندی اورتـن به آر کی او به سی ام پانک زد.مسابقه پنجم » رندی اورتـن مقابل دولف زیگلر

جری لالر به میز گزارشگری برگشته.هر دو استار در رینگ هستن.زیگلر کنترل بازی رو در ابتدا داره و نک بریکر میزنه.کاور اما 2.تماشاگرا رندی رو تشویق میکنن تا به بازی برگرده و رندی با چند هد بات و پانچ برمیگرده.زیگلر رو به بیرون پیش ویکی گررو پرت میکنه.در بیرون رینگ زیگلر به رندی اورتن دراپ کیک میزنه.بالاخره اورتـن به رینگ برمیگرده و زیگلر رو هم برمیگردونه.با وجود ویکی گررو که میخواد حواس رندی اورتن رو پرت کنه اما رندی اورتـن یه آر کی او به زیگلر میزنه و کاور 1......2........3. رندی اورتـن پیروز مسابقه شد.

برنده : رندی اورتـن
اسمکدان 2 انتخاب داشت و مارک هنری و سین کارا به اسمکدان درفت شدند.مصاحبه ی سی ام پانک

در بک استیج ما مصاحبه ای رو با پانک می بینیم.در مورد مسابقه ی خودش و رندی اورتـن در اکستریم رولز حرف میزنه.به کامرشال میریم و در بازگشت هنری و سین کارا رو می بینیم که نشون داده میشن.مسابقه ششم » وید برت مقابل ری مستریو

ابتدا وید برت وارد رینگ شد و بدون هیچ یک از اعضای کروه د کور اومد.سپس ری مستریو اومد.بازی شروع میشه و وید برت موفق تره.چند تا لگد میزنه و ری رو به کرنر میفرسته.ری رو بلند میکنه تا اسلم بزنه اما ری نمیزاره و یه کیک تو هد میزنه.کاور از ری اما 2.بازی سر انجام دست ری میوفته و اون بعد از زدن 619 و یه اسپلش کاور میکنه 1........2.........3.ری مستریو پیروز بازی شد.

برنده : ری مستریو
راء 2 انتخاب داشت و بیگ شو و آلبرتو دل ریو به راء درفت شدند.بیگ شو در استیج

بیگ شو به استیج میاد و به شدت تشویق میشه و اما آلبرتو دل ریو در بک استیج نبود.اون با ریکاردو رودریگز و برادوس کلی حرف میزنه و در آخر پیراهن اسمکدان خودش رو در میاره و میره.میریم به کامرشال ...

در برگشت مایکل کول رو می بینیم.اون در کنار رینگ حضور داره و در مورد اکستریم رولز حرف میزنه.سپس تدی لانگ میاد و میگه مین اونت امشب یه بازی بین میز، پانک و دل ریو و تیم سینا، کریسچن و مارک هنری هست.میـن اونـت » سینا، کریسچن و هنری مقابل میز، پانک و دل ریو

بازی با کریسچن و میز شروع میشه.کریسچن بهتر کار میکنه و با سینا تگ میکنه.میز بیرون رینگ و میریم به کامرشال ... برمیگردیم و سینا سینا سوپلکس میزنه.میز با پانک تگ میکنه.سینا روی پانک هم خوب کار میکنه و دراپ کیک و بادی اسلم میزنه.با کریسچن تگ میکنه.

کریسچن به بازی میاد.روی سی ام پانک خوب کار میکنه.شولدر بلاک میزنه و میخواد کیل سوییچ رو بزنه که سی ام پانک نمیزاره.پانک میخواد جی تی اس بزنه که کریسچن نمیزاره. دوباره میره برای کیل سوییچ که اینبار دل ریو دخالت میکنه و پانک کیک میزنه و کاور 1.....2......

در همین بین پانک، میز و دل ریو چندین بار با هم تگ میکنن و روی کریسچن کار میکنن.چندین بار هم کاور کدن که هر بار کریسچن نذاشت.بالاخره کریسن موفق میشه با سینا تگ کنه و از اونور هم دل ریو به میز تگ میکنه.سینا اومد و کلوسلاین میز رو جا خالی داد و 2 تا شولدر بلاک زد.حالا بادی اسلم و آماده ی زدن فایو ناکل شافل میشه.

روی سینا سمت پانک هست و برمیگرده تا یو کنت سی می رو بزنه اما ناگهان مارک هنری میاد و به سینا کلوسلاین زد.سپس رفت و به کریسچن هم روی پله ها یه فینیشر زد.میز بلند میشه و اسکال کراشینگ فینالی رو میزنه و کاور 1.........2..........3. تیم هیل ها بازی رو بردند.

برنده : تیم هیل ها
راء یه انتخاب داشت و جان سینا به راء درفت شد !!بعد از میـن اونـت

قیافه ی میز بعد از درفت سینا به راء واقعا دیدنی بود.سینا میاد تو رینگ و رینگ رو پاک سازی کرد.رایلی از رینگ انداخت بیرون.حالا دل ریو رو از رینپ پرت میکنه بیرون و یه دبل کلوسلاین به میز و پانک میزنه.میز رو بلند میکنه و یه AA بهش میزنه و اونو روی پانک میندازه.سپس تی شرت ماندی نایت راء خودش رو درمیاره و جشن میگیره.تماشاگرا خوشحال هستند.

راء این هفته در همین حال تموم شد. ضمن اینکه درفت همچنان ادامه داره و امروز از طریق سایت WWE کامل میشه

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی